- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Čtvrtek 2.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Marie Antoinetta (4/8)
00:25Josef Lux - Kříž...
01:15Banánové rybičky
02:15Na forbíně TM
02:55Pod pokličkou
03:35Bydlení je hra
04:00Chalupa je hra
04:20Zahrada je hra
04:45Rajské zahrady
05:10Kluci v akci
05:30Studio 6
05:59Čarodějův učeň
09:00Kluci v akci
10:05Silvestrovský koktejl
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Buchty po ránu
14:00Hrabě Monte Christo (4/4)
14:30Zdravotní škola V
16:00Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Spravedlnost (1/3)
20:10Máte slovo s M. Jílkovou
21:25Na stopě
22:25Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:49Maigret se brání
22:50AZ-kvíz
00:20Banánové rybičky
00:45Chalupa je hra
01:25Bydlení je hra
01:50Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Bojovníci ze Západní a Východní fronty - deníček RAF
00:20Prahou podzemní drahou (1/3)
01:25Hranice bez hranic
02:05Stopy, fakta, tajemství
02:30Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:00Babylon
03:30Cesty víry
03:55V zajetí železné opony
04:20Náš venkov
04:35Nedej se
05:05Království divočiny: Národní park Širetoko
05:30Dobré ráno
05:59Okavango - řeka snů (1/4)
08:30Planeta pokladů
09:25Největší apokalypsy dějin
10:20Namibie, naděje a budoucnost
11:15Hrdinové legend
12:10Krásy evropského pobřeží
13:00Perimetr
13:10Středomoří - soužití člověka a přírody (3/5)
13:40Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Borneo
14:30Kvarteto
15:25Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (2/2)
15:55Člověk jako živočišný druh (2/2)
16:40Velké stroje zblízka II
17:35Auto moto svět
18:20Auto moto test
18:45Prahou podzemní drahou (1/3)
19:00Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Výborná SHOW
20:00Stezka Českem (9/10)
20:50Skryté skvosty II (9/10)
21:20S kuchařem kolem světa
21:50Černobyl: Nová svědectví (2/2)
22:50Agent Hamilton II (7/8)
23:35Feral
00:20Hranice bez hranic
01:35Stopy, fakta, tajemství
02:00Ukrajinský rozcestník
02:30Sabotáž
02:55Před půlnocí
03:25Cizinec mezi svými
03:50V zajetí železné opony
04:20Náš venkov
04:35Nebe a dudy
00:45Ulice (4693)
02:40Žabí král aneb Železný Jindřich
03:45Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4692)
08:25Jedna rodina (75)
09:25Kriminálka Anděl II (1)
10:40Tescoma s chutí
11:50Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (144)
12:20Kriminálka Miami V (11)
13:40Kriminálka Miami V (12)
14:30Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4694)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (76)
20:20Zlatá labuť (51)
21:40Na vaší straně
23:00Kriminálka Miami V (11)
23:45Kriminálka Miami V (12)
00:45Kriminálka Anděl II (1)
01:45Ulice (4694)
03:00Novashopping
04:45Hlava rodiny
00:55Víla Zuběnka
03:10Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (229)
07:00M.A.S.H (230)
07:25M.A.S.H (231)
07:55M.A.S.H (232)
08:25M.A.S.H (233)
08:55Polda V (5)
09:20Policie Hamburk VIII (16)
10:30Policie Hamburk VIII (17)
11:30Closer VII (12)
12:30Komisař Rex II (12)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (196)
20:15Inkognito
21:40Inkognito
22:50Ano, šéfe!
00:00Policie v akci
01:05Policie Hamburk VIII (16)
02:05Policie Hamburk VIII (17)
03:10Closer VII (12)
04:20Tři králové
01:30Prci, prci, prcičky: Na táboře
03:40My Little Pony: Nová generace
05:10Žabí král aneb Železný Jindřich
06:35Smrt jí sluší
07:30Tajemství hradu v Karpatech
09:35Závod s časem
11:40Živelná pohroma
13:20Honza málem králem
15:30Arabela se vrací (17)
17:25Arabela se vrací (18)
18:05O statečném kováři
18:45Nákaza
20:00Plán útěku 3
22:15Hodina vlka
00:1021 mostů
02:10Zneužitá na internetu
03:35Teorie velkého třesku XI (3, 4, 5, 6)
00:30Malý Sheldon VI (22)
02:10Malý Sheldon (1)
02:30Zlatá sedmdesátá (19, 20)
02:50Griffinovi (6)
03:30TELE TELE
03:55Susedia VI (12)
04:25Zig a Sharko IV (26, 27, 28, 29)
05:10Bakugan: Ozbrojená aliance (104)
05:55Přátelé (17, 18)
06:052 $ocky II (24)
07:002 $ocky III (1, 2, 3)
07:30Malý Sheldon (2, 3, 4, 5)
08:50Susedia VI (14)
10:25Susedia VII (1)
11:10Dva a půl chlapa X (8, 9)
11:55Přátelé (17, 18)
12:50Teorie velkého třesku XI (3, 4, 5, 6)
13:452 $ocky III (4, 5, 6, 7)
15:25Zlatá sedmdesátá (21, 22)
17:15Dva a půl chlapa X (10, 11)
18:15Malý Sheldon (6, 7)
19:10Teorie velkého třesku XI (7, 8, 9, 10)
20:00Přátelé (19, 20)
21:40Griffinovi II (1, 2)
22:35Dva a půl chlapa X (10, 11)
23:30Teorie velkého třesku XI (7, 8, 9, 10)
00:25Malý Sheldon (2, 3)
02:05Zlatá sedmdesátá (21, 22)
02:40Griffinovi II (1, 2)
03:20TELE TELE
04:05Susedia VI (14)
04:35Američtí sběratelé XVIII (3)
01:20Pomozte autům V (5)
02:00Strážci hranic: Amerika (19, 20)
02:45Walker, Texas Ranger IV (16)
03:25Ligue 1 Highlights (30)
04:20Walker, Texas Ranger IV (15)
05:20Strážci hranic: Amerika (21, 22)
06:00Mistři zastavárny XX (15)
06:40Američtí sběratelé XVIII (3)
07:35Pomozte autům V (5)
08:30Kobra 11 XVI (10, 11)
09:30Walker, Texas Ranger IV (16)
11:35Válka skladů IV (3, 4, 5, 6)
12:35Mistři zastavárny XX (16)
14:35Strážci hranic: Amerika (25, 26)
15:30Kobra 11 XVI (12, 13)
16:30Válka skladů IV (7, 8)
18:35Mistři zastavárny XX (17)
19:30Američtí sběratelé XVIII (4)
20:30Pomozte autům V (7)
21:25Walker, Texas Ranger IV (17)
22:25Kobra 11 XVI (12, 13)
23:20Svět motorů (43)
01:15Pomozte autům V (6)
01:55Strážci hranic: Amerika (21, 22)
02:40Walker, Texas Ranger IV (17)
03:25ČEZ RunTour - České Budějovice
04:05Sportovní originály - 180 s José de Sousou
04:30Můj přítel Monk VIII (5)
00:45Můj přítel Monk VIII (6)
01:20Beze stopy V (3)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (1)
02:40Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Riskuj!
05:20Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:50Na lovu
06:35MasterChef Česko IV (33)
07:30Beze stopy V (2)
08:50Don Matteo VII (13)
09:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (22)
10:50Beze stopy V (3)
11:45MasterChef Česko IV (34)
12:40Tescoma s chutí
13:55Don Matteo VII (14)
14:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (1)
15:15Můj přítel Monk VIII (3)
16:15Můj přítel Monk VIII (4)
17:10Kriminálka Miami V (11)
18:05Kriminálka Miami V (12)
19:00Můj přítel Monk VIII (7)
20:00Můj přítel Monk VIII (8)
20:55Beze stopy V (4)
21:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (2)
22:45Don Matteo VII (14)
23:35Můj přítel Monk VIII (7)
00:45Můj přítel Monk VIII (8)
01:25Beze stopy V (4)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (2)
02:45Na lovu
03:25Co na to Češi
04:05Simpsonovi XXII (7)
00:10Simpsonovi XXII (8)
00:40Futurama VI (3)
01:10Futurama VI (4)
01:40Brickleberry III (8)
02:10Top Gear XVII (6)
02:30Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (5)
03:45Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (6)
04:20Ženy ve wrestlingu VIII (10)
04:55Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:05Partička XXL
06:30Re-play
07:50Top Gear 2011 (7)
08:15Top Gear XVIII (1)
09:20Hvězdná brána VI (19)
10:30Hvězdná brána VI (20)
11:25Futurama VI (3)
12:30Futurama VI (4)
13:00Simpsonovi XXI (4)
13:30Simpsonovi XXI (5)
14:00Simpsonovi XXI (6)
14:25Simpsonovi XXI (7)
14:55Hvězdná brána VI (21)
15:15Hvězdná brána VI (22)
16:10Futurama VI (5)
17:15Futurama VI (6)
17:45Simpsonovi XXII (9)
18:15Simpsonovi XXII (10)
18:45Simpsonovi XXII (11)
19:15Simpsonovi XXII (12)
19:45Partička XXL
20:15Lovec démonů
22:00Simpsonovi XXII (9)
23:40Simpsonovi XXII (10)
00:05Simpsonovi XXII (11)
00:35Simpsonovi XXII (12)
01:05Futurama VI (5)
01:35Futurama VI (6)
02:05Brickleberry III (9)
02:35Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (7)
03:05Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (8)
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (11)
04:10Rodina doktora Kleista II (1)
00:25Rodina doktora Kleista II (2)
01:30Ve hře je láska (164)
02:45Ve hře je láska (165)
03:40Lásce navzdory (26)
04:45Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:25Sestřičky (16)
07:20Slunečná (123)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Rosamunde Pilcher: Láska mezi květinami
12:00Záchranáři z hor VII (4)
14:00Záchranáři z hor VII (5)
15:00Ve hře je láska (166)
16:00Ve hře je láska (167)
17:00Záchranáři z hor VII (6)
17:55Záchranáři z hor VII (7)
18:55Inga Lindström: Cesta k tobě
20:00Sestřičky (17)
21:55Polda V (3)
23:10Rodina doktora Kleista II (3)
00:10Rodina doktora Kleista II (4)
01:15Ve hře je láska (166)
02:30Ve hře je láska (167)
03:30Lásce navzdory (27)
04:35Bombardér Lancaster
00:05Kolaborovali s nacisty (9)
01:35Vetřelci dávnověku XIV (4)
02:40Zakázaná historie VI (4)
03:40Když žraloci útočí V (2)
04:50Ptačí říše
06:00Koloseum (5)
06:10Pravdy, lži a dějiny (2)
06:50Hledání nesmrtelnosti
08:05Prima Česko
09:15Prima Svět
09:50Nejkrásnější evropské cesty vlakem (4)
10:20Rybí království (2)
11:30Lovec rybích obrů V (2)
12:45Mnichov: Teror na olympiádě (1)
13:45Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (6)
14:50NASA: Vynálezy a inovace (3)
15:50Časoprostor (4)
16:50Dálnice vedoucí peklem VIII (17)
17:55Stavitelské katastrofy IV (8)
19:00Druhá světová válka v barvě (4)
20:00Tajné nacistické základny II (1)
21:05Nezkrotné Portugalsko (6)
22:05Planeta ovcí (2)
23:10Vetřelci dávnověku XIV (15)
00:05Zkáza Ďatlovovy výpravy (4)
01:05Napoleon: Začátek konce
02:10Krásy čínské krajiny (1)
04:20Věznice vyvolených
00:15Flash Gordon
02:35Námořní vyšetřovací služba VIII (23)
04:50Bolek a Lolek
06:00M.A.S.H
06:20M.A.S.H
06:45Námořní vyšetřovací služba VIII (23)
07:05Námořní vyšetřovací služba VIII (24)
08:00Mušketýr
09:00Dařbuján a Pandrhola
11:05Hvězdný prach
12:55Olympijský sen
15:40Stmívání
17:20Na samotě u lesa
20:00Hra s nevěrou
21:45Poslouchej
00:00Hombre
01:50Námořní vyšetřovací služba VIII (24)
04:20Česká ulička Michala Hrdličky - Jiří Lehečka (6)
00:00MLB: Baltimore Orioles - New York Yankees
00:30Sportovní infoservis
03:30EL: Fenerbahce Istanbul - AS Monaco
09:00Tiki - Taka - 241
11:00Týden v motorsportu (17)
11:30MLB: Baltimore Orioles - New York Yankees
12:00ELH: HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
15:00Bomby na ledu (29)
17:30LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (1)
18:30MLB: New York Mets - Chicago Cubs
19:00FL: SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
22:30Sportovní infoservis
00:30VIP svět
00:05Exkluziv Kateřiny Brožové
00:20Na plac!
01:45Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Hovory Kalousek Soukup
20:15Týden podle Jaromíra Soukupa
21:05Poklad z půdy
21:35Vtip za stovku!
22:45Ona a on
23:45Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:00Ostříháno
02:25Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:30Motorismus: Svět motorů
00:45Fotbal: TCL V Repre
01:50Branky, body, vteřiny
02:50Futsal: 1. Futsal liga 2023/2024
03:05Fotbal: Liga mistrů UEFA
05:10Branky, body, vteřiny
05:45Tenis: OSTRA Group Open 2024 by PURPOSIA
06:00Panorama
08:10BBV po 25 letech
08:40Archiv Z 1972: ČSSR - SSSR
08:55Fotbal: Liga mistrů UEFA
10:30Fotbal: TCL V Repre
11:00Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Fotbal: PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
12:55Golf Time
13:05Triatlon: Aquatlon MČR České Budějovice
13:25Hokej: MS U18
13:45Silniční cyklistika: Cyklistika ČR 2024
16:30Silniční cyklistika: GP West Bohemia
16:50Vodní slalom: Vodní slalom 2024
17:10Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
17:30Fotbal: EL a EKL UEFA 2023/2024
20:40Jezdectví: Mezinárodní skokové závody CSIO Zduchovice
23:50Branky, body, vteřiny
00:05Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
00:20Golf Time
02:15Fotbal: PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
02:35Triatlon: Aquatlon MČR České Budějovice
02:45Vodní slalom: Vodní slalom 2024
03:05Branky, body, vteřiny
03:20Archiv Z 1972: ČSSR - SSSR
03:35Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zajímavosti z regionů
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Óčko Chart
15:00To je banger, kámo
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
00:30Kroky a skoky české animace (5/6)
00:50Kim Novaková: hvězda s duší rebelky
01:20Hokusai: Stařec posedlý malováním
02:10Ladí neladí
03:10Roztroušený Hnát
04:05Před půlnocí
04:30Babylon
04:55Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Kroky a skoky české animace (6/6)
20:15Vita a Virginia
20:40Hledá se Al Pacino
22:30Pavarotti
23:25Americký step
01:15Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
02:15Blues Alive Šumperk 2023
02:30Ladí neladí
03:30Příběhy domů
04:25Flašinetář Henri
04:45Flamenco, můj život
04:55